Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Cries and WhispersRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5
My Lucky StarsRated ★ 0.5
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 1.0
One on OneRated ★ 0.5
Horror of DraculaRated ★ 1.5
The Phantom LoverRated ★ 0.5
True LiesRated ★ 1.0
Night and FogRated ★ 0.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 0.5
The Bride with White Hair 2Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0