Titles you rated
Kamome DinerRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5