Movies
Ratings
58
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0