Movies
Ratings
1357
Now You See MeRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
SteveRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5