Series
Ratings
183
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The IdolRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 0.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0