Movies
Ratings
230
The 5th WaveRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 2.0
Perfect SenseRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
I'm Not There.Rated ★ 4.0
EnemyRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0