Titles you rated
CapernaumRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0