Titles you rated
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
One Week FriendsRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
Eddie the EagleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 3.5
Battle of the SexesRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 2.5