Movies
Ratings
152
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
I'll See You in My DreamsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Ballad of a SoldierRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0