Movies
Ratings
313
Captain MarvelRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0