Titles you rated
The FortressRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 2.0
TedRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 1.5