Series
Ratings
50
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 2.0
SpyRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0