Titles you rated
IljimaeRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 0.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 1.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5