Titles you rated
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0