Titles you rated
Under the Tuscan SunRated ★ 5.0
Milky Way Liberation FrontRated ★ 3.5
Things to ComeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5