Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Your LetterRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.0
Under the Open SkyRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5