Series
Ratings
246
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- How to Sell Drugs Online (Fast) Season 4Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
IronheartRated ★ 1.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0