Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0