Movies
Ratings
103
August RushRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 1.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
Secret ReunionRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0