Titles you rated
We Bought a ZooRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 4.5
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 3.0