Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0