Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 1.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
CocoRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0