Movies
Ratings
780
Paranoid ParkRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.0
BorderRated ★ 0.5
The Dead ZoneRated ★ 3.0
SpiderRated ★ 3.0
eXistenZRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 2.5
GoninRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 2.5
FireworksRated ★ 1.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
The Element of CrimeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
Winter LightRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0