Titles you rated
Evan AlmightyRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0