Titles you rated
GladiatorRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0