Titles you rated
PatersonRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 1.0
ConstantineRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0