Titles you rated
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
DumboRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 2.0
Lady and the TrampRated ★ 2.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 2.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 1.0
HerculesRated ★ 3.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 1.0
Non-StopRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0