Series
Ratings
239
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0