Series
Ratings
31
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.5- Run Towards TomorrowRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0