Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0