Movies
Ratings
104
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0- My FatherRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0