Movies
Ratings
272
CocoRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5