Series
Ratings
37
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0