Movies
Ratings
437
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5