Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Summer SnowRated ★ 4.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
Im Kkeok JeongRated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 2.5- BossRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5