Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
LifeboatRated ★ 4.0
A Short Film About KillingRated ★ 4.5
Godzilla, Mothra and King Ghidorah: Giant Monsters All-Out AttackRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
MaborosiRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
The Dark TowerRated ★ 2.0
Wyrmwood : Road of the DeadRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
The Insect WomanRated ★ 4.0
Good Windy DaysRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0