Movies
Ratings
664
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5- Blade of the Phantom MasterRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.5