Movies
Ratings
81
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
300Rated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5