Movies
Ratings
378
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 2.5
Dirty GrandpaRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0