Titles you rated
Life of PiRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 5.0