Titles you rated
MaleficentRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0