Movies
Ratings
1295
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 5.0
A Ghost StoryRated ★ 5.0
SpencerRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Miss PotterRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
The BFGRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0- Take Me to the MoonRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.0
BombshellRated ★ 3.5
Emma.Rated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0