Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0