Movies
Ratings
50
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0