Titles you rated
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Higher LearningRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0