Movies
Ratings
82
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0