Titles you rated
Big BrotherRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
SullyRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5