Series
Ratings
103- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
- Perfect LoveRated ★ 4.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 4.0
Rules of LoveRated ★ 3.5
MagicRated ★ 2.0- VirtueRated ★ 4.0
Love and AmbitionRated ★ 4.0
White LiesRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 4.0
Yellow BootsRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
JejoongwonRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0