Movies
Ratings
595
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
ContactRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 1.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The GameRated ★ 1.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 3.0
JFKRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0