Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5